Kurz maršálů golfových resortů 2023

Vysoce ceněný kurz dovedností a znalostí golfového maršála pořádá Česká asociace golfových maršálů v termínu 29. – 30. března 2023. V pořadí čtrnáctý kurz proběhne v zázemí Panorama Golf Resortu v Kácově a bude pod vedením velezkušených lektorů Ivana Mareše a  Honzy Šonky, kterým bude s praktickými zkušenostmi v oblasti napojení práce maršála na provoz celého resortu asistovat Martin Kopčák.

Seminář je určen jak pro úplné začátečníky, tak i pro pokročilé a již praktikující maršály, kteří mohou prohloubit své znalosti. Všichni se dozví jak správně s návštěvníky golfových hřišť komunikovat, co udělat pro odpovídající tempo hry, jaké vhodné pomůcky si pro tuto práci pořídit, jak se vyhnout nepříjemným nebo nebezpečným situacím a jak s nimi vhodně naložit. Účastníci dostanou tipy na úpravu provozních řádů nebo místních pravidel, na přístup k hráčům během turnaje i během běžné hry.

Dvoudenní kurz je zakončen závěrečným testem a při jeho absolvování získá účastník oficiální certifikát dokládající řádné absolvování kurzu. Odměnou navíc je uspořádání golfového turnaje po ukončení semináře.

Závazná přihláška do kurzu k vyplnění zde.

Cena kurzu je 4 500 Kč včetně DPH a obsahuje kromě výše uvedeného stravování (coffeebreaky, 2 x oběd, večeře) a možnost zahrát si druhý den odpoledne golfový turnaj za zvýhodněnou cenu 500 Kč/ osoba. Cena neobsahuje ubytování, které si za zvýhodněných podmínek můžete objednat přímo na recepci resortu (+420 602 203 203, info@panoramagolf.cz), případně můžete využít ubytování ve 2 km vzdáleném Kácově – hotel Kácov nebo pivovar Hubertus.

V případě jakýchkoli dotazů se obracejte na pana Martina Kopčáka (Česká Asociace Golfových Maršálů z.s., 775 012 892, mkopcak@marsalove.cz).

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *