Kurz maršálů golfových resortů 2024

Edit 13.3.24 – Děkujeme, letošní kurz maršálů je zcela naplněn.

Prestižní kurz pro maršály golfových resortů, organizovaný Českou asociací golfových maršálů s podporou České golfové federace, se uskuteční 20. a 21. března 2024. Patnáctý ročník tohoto kurzu proběhne v Panorama Golf Resortu v Kácově pod vedením zkušených lektorů Martina Kopčáka a Honzy Šonky a s asistencí Michala Šatala.

Seminář je určen jak začátečníkům, tak pokročilým a stávajícím maršálům, kteří chtějí rozšířit své dovednosti. Účastníci se naučí efektivně komunikovat s návštěvníky golfových hřišť, zajistit správné tempo hry, vybírat si vhodné pomůcky pro práci, předcházet a řešit nepříjemné či nebezpečné situace. Obdrží také materiály s tipy na úpravu provozních řádů a přístupu k hráčům během turnajů i běžné hry.

První večer bude zahrnovat přednášku pojišťovacího experta o odpovědnosti v maršálské profesi. Kurz vrcholí závěrečným testem, jehož úspěšné absolvování je potvrzeno oficiálním certifikátem.

Závazná přihláška do kurzu k vyplnění zde. Bohužel už je zcela obsazeno, další zájemce už nepřijímáme.

Zvýhodněná cena díky podpoře České golfové federace je 1 500 Kč včetně DPH a zahrnuje stravování (coffeebreaky, 2 obědy, večeře) a možnost účasti na golfovém turnaji za zvýhodněnou cenu 500 Kč/ osoba odpoledne druhého dne.

Cena neobsahuje ubytování, které si můžete objednat přímo na recepci resortu (+420 602 203 203, info@panoramagolf.cz), případně můžete využít ubytování ve 2 km vzdáleném Kácově – hotel Kácov nebo pivovar Hubertus.

V případě jakýchkoli dotazů se obracejte na pana Martina Kopčáka (Česká Asociace Golfových Maršálů z.s., 775 012 892, mkopcak@marsalove.cz).

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *