Kurz maršálů golfových resortů 2016

V polovině dubna 2016 proběhl populární, v řadě již devátý, Kurz maršálů gofových resortů. Česká Asociace Golfových Maršálů z.s. a CZECH GOLF CONSULTING s.r.o. uspořádali školení v Queen´s Park Golf Club Myštěves a účastnilo se ho 19 zájemců z Čech i Moravy.

Byli mezi nimi zastoupeni maršálové s několikaletou praxí, kteří přišli načerpat novinky z jiných resortů, ale rovněž i úplní začátečníci, kteří se na práci maršála teprve připravují. Lektory kurzu byli Michael Jon, Ivan Mareš a Jan Šonka – všichni s obrovskými znalostmi a zkušenostmi ve způsobech, jak udržovat správné tempo hry na hřišti, jak komunikovat s hráči i s doporučeními, co všechno maršálové ke své práci potřebují nebo co vše zvládnout během první pomoci.

Současní i budoucí maršálové dostávali jednotné a ucelené informace, jak na hřištích pracovat, co změnit, jak např. doplnit provozní řády hřišť, jak přistupovat k hráčům, kteří příliš dlouho hledají míč, i jakým způsobem zajistit bezpečnost a dodržování pravidel. Vysvětlovány byly rozdílné přístupy k hráčům během turnajů a  při běžném provozu. Čas zbyl i na reálné a praktické situace, které mezi sebou účastníci sehráli. Kurz byl zakončen závěrečným testem, jež prověřil rozsah vědomostí, které maršálové během dvou dnů získali. Test úspěšně složili všichni účastníci.

Všem novým maršálům gratulujeme a těšíme se na setkání s dalšími novými zájemci, stejně jako na historicky první setkání České Asociace Golfových Maršálů, které proběhne v říjnu 2016.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *